Nahajate se: Domov » Risa » Kdo smo

Zavod RISA

 

Tatjana Knapp

Mama risa.
Skrbi za program dela na Risi in
projekte. 
Raziskuje in uči lahko branje. 
 

tatjana@risa.si
040-337-444 (pisarna)
   

Saša Lesjak

Mama risa.
Dela in uči lahko branje.
Skrbi za program osebne asistence.
Urednica časopisa 20 MINUT.
 

sasa@risa.si
041-252-167
   

Domen Retelj

Urednik za vsebino časopisa 20 MINUT.
Skrbi za to,
da je časopis zanimiv za branje.
Dela lahko branje.
 

domen@risa.si
 
   

Drago Brumen

Skrbi za risje posle in risje projekte.
Skrbi za lahko branje na spletu in
risjo spletno stran.
 

drago@risa.si
040-224-173
   

Nevenka Kos

Ambasadorka lahkega branja.
Urednica časopisa 20 MINUT.
 

nevenka@risa.si
 
   

Estera Slatinšek

Strokovna sodelavka.
Pomaga pri programih in projektih. 
 

estera@risa.si
040-337-444 (pisarna)
   

Eva Jeseničnik

Strokovna sodelavka.
Skrbi za risje dokumente.  
 

eva@risa.si
040-337-444 (pisarna)
   

dr. Dragica Haramija

Doktorica in profesorica
na Univerzi v Mariboru.
Strokovna sodelavka.
Raziskuje in uči lahko branje. 
 

info@risa.si
040-337-444 (pisarna)